Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Unia Kosztowy - MKS Myszków 2:1

 
Przed pierwszym meczem Unii Kosztowy w IV lidze członek zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a jednocześnie prezes Podokręgu Katowice Stefan Mleczko, w towarzystwie wiceprezesa Podokręgu Katowice Bogusława Czerwonki i prezesa beniaminka Dariusza Kucowicza, wręczył kapitanowi gospodarzy Mateuszowi Iwanowi puchar za awans. Tak rozpoczął się nowy etap w dziejach klubu z dzielnicy Mysłowic. - Jestem zadowolony - twierdzi Sebastian Idczak. - Przed meczem założyliśmy sobie, że gramy o 3 punkty i cel został zrealizowany. Może to nie był jakiś piękny mecz, ale zasłużyliśmy na zwycięstwo stworzonymi sytuacjami i dobrą organizacją gry w obronie.

 


Śląski ZPN
 
Data pliku video: 2018-08-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myszkowski

  Powiat myszkowski – powiat w województwie śląskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Myszkowie. W skład powiatu należą gminy: Myszków, Koziegłowy, Żarki, Niegowa, Poraj oraz miasta Myszków, Koziegłowy i Żarki.

  Ze względu na liczbę mieszkańców powiat jest najrzadziej zaludnionym terenem województwa.

  Do Myszkowa można w rozmaity sposób dostać się transportem lądowym, a lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się zaledwie 30 kilometrów od miasta.

  Turyści mogą zwiedzić Park Krajobrazowy Orlich Gniazd oraz skorzystać z możliwości zalewu Poraj. Chętnie odwiedzane są fortece jurajskie, Zespół Pałacowy w Pińczycach oraz Pałac Fabryczny „Wartex”.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola