Belka
Czwartek, 27 Czerwca 2019   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Serenada ulubioną marką Polek i Polaków

Data publikacji: 2017-10-03, Data modyfikacji: 2017-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Serenada ulubioną marką Polek i Polaków

Pod koniec września w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyło się wręczenie nagród dla marek, które odniosły zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu konsumenckiego „Ulubiona marka Polaków i Polek 2017”. Celem badania było wskazanie najbardziej cenionych marek przez konsumentów, które wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W tegorocznej edycji triumfowała marka Serenada, zdobywając wyróżnienie w kategorii sery żółte.

Marki biorące udział w tegorocznej edycji zostały przyporządkowane do 138 kategorii FMCG. W kategorii sery żółte to Serenada okazała się niezwyciężona. —To ogromne wyróżnienie dla naszej marki. Dzięki temu wiemy, że nasze produkty trafiają w gusta konsumentów— podkreśla Emilia Pożarowszczyk, Kierownik Działu Marketingu i PR SM Spomlek.

Badanie przeprowadzano za pomocą internetu na grupie 1000 konsumentów, w wieku od 18. do 65. lat. Respondenci podczas badania wypełniali ankietę, w której dokonywali swojej subiektywnej oceny. Nie byli oni skrępowani obecnością ankietera, a oceny mogli dokonać w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Respondentami były osoby mające decydujący wpływ na dokonywanie zakupów w gospodarstwie domowym, a ich zadaniem   było wskazanie jednej, ulubionej marki w poszczególnych kategoriach produktowych.

Organizatorem badania było Wydawnictwo Gospodarcze, działające w strukturach międzynarodowych oraz świadczące komplementarne usługi dla biznesu sektora FMCG. W skład wydawnictwa wchodzą ogólnopolskie tytuły takie jak „Wiadomości handlowe” i „Wiadomości kosmetyczne”. Metodologia badania została opracowana Instytut GfK Polonia.

Marka Serenada od lat zajmuje się produkcją wielu różnych serów, w tym cieszących się dużą popularnością Radamera, Salami czy Goudy. Wyróżnia się czarno-żółtym opakowaniem, ale najważniejszym elementem jest wysoka jakość produktów, której gwarancją jest przede wszystkim receptura serowarska według której od lat produkowane są sery. Dzięki niej każdy kawałek sera bogaty jest w składniki odżywcze, wapń i minerały.

Spomlek, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Spomlek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myszkowski

  Powiat myszkowski – powiat w województwie śląskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Myszkowie. W skład powiatu należą gminy: Myszków, Koziegłowy, Żarki, Niegowa, Poraj oraz miasta Myszków, Koziegłowy i Żarki.

  Ze względu na liczbę mieszkańców powiat jest najrzadziej zaludnionym terenem województwa.

  Do Myszkowa można w rozmaity sposób dostać się transportem lądowym, a lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się zaledwie 30 kilometrów od miasta.

  Turyści mogą zwiedzić Park Krajobrazowy Orlich Gniazd oraz skorzystać z możliwości zalewu Poraj. Chętnie odwiedzane są fortece jurajskie, Zespół Pałacowy w Pińczycach oraz Pałac Fabryczny „Wartex”.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola