Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja myszkowska. MŁ. insp. Marcin Lemański zastąpił mł. insp. Jacka Kurdybelskiego

Data publikacji: 2018-07-17, Data modyfikacji: 2018-07-17
A A AWydrukDrukuj  
 
W katowickiej Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się uroczystość mianowania i powierzenia obowiązków na stanowiska kierownicze w śląskim garnizonie policji. Rozkazy wręczył policjantom komendant wojewódzki policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński. Rozkazem personalnym komendant wojewódzki policji w Katowicach powierzył pełnienie obowiązków komendanta powiatowego policji w Zawierciu mł. insp. Jackowi Kurdybelskiemu, który dotychczas kierował myszkowską komendą. Generał obowiązki komendanta powiatowego policji w Myszkowie powierzył mł. insp. Marcinowi Lemańskiemu. Szef śląskich policjantów życzył komendantom sukcesów na nowych stanowiskach.

Pełna treść wiadomości na: myszkow.naszemiasto.pl/artykul/policja-myszkowska-ml-insp-marcin-lemanski-zastapil-ml-insp,4728915,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
myszkow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: myszkow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myszkowski

  Powiat myszkowski – powiat w województwie śląskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Myszkowie. W skład powiatu należą gminy: Myszków, Koziegłowy, Żarki, Niegowa, Poraj oraz miasta Myszków, Koziegłowy i Żarki.

  Ze względu na liczbę mieszkańców powiat jest najrzadziej zaludnionym terenem województwa.

  Do Myszkowa można w rozmaity sposób dostać się transportem lądowym, a lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się zaledwie 30 kilometrów od miasta.

  Turyści mogą zwiedzić Park Krajobrazowy Orlich Gniazd oraz skorzystać z możliwości zalewu Poraj. Chętnie odwiedzane są fortece jurajskie, Zespół Pałacowy w Pińczycach oraz Pałac Fabryczny „Wartex”.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola